nedeľa 3. júla 2011

Moja nová vášeň..


Dobrý deň milé dámy :)
Keďže nastali upršané dni, konečne som si našla chvíľku aby som sa pochválila so svojou novou vášňou. Vždy som obdivovala čipkárky ktoré s nekonečnou trpezlivosťou prepletajú paličky a vytvárajú neuveriteľne krásne čipky. No a tak som sa konečne odhodlala naučiť sa jednu z najnáročnejších textilných techník akou je paličkovanie. Prihlásila som sa do kurzu, a začala.. Musím sa priznať, je to naozaj zložité, ale už mám prvé výtvory. Úplnou prvotinou bolo srdiečko :) Použila som v ňom len hladkú a prekladanú plátnovú väzbu.


A potom som skúsila len o málo zložitejšiu hruštičku. Som na ňu hrdá. Tak tu je..


Prajem vám pekný zvyšok upršaného víkendu, aby ste si aj vy našli chvíľku pre seba, svoje malé aj veľké radosti a vášne.

4 komentáre:

 1. Mila Skorica, dnes jsem nahodou zavitala na tvuj blog a hned mne oslovil. Moc se mi libi tvoje palickovani. Rada k tobe v budoucnu zase zavitam. Mej krasny tyden. Katerina

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milá Katerina,
  ďakujem za pochvalu, veľmi si to vážim..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Lucie, děkuji za návštěvu a milý komentář na mém blogu. Paličkování obdivuji, tvoje výrobky jsou moc hezké, přeji ať se nadále daří. Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj, dnes jsem náhodou objevila Tvůj blog a Tvoje paličkované výtvory jsou nádherné. Na paličkování jsem si nikdy netroufla a moc obdivuji každého, kdo se do něho pustí.
  Krásný den
  Jana

  OdpovedaťOdstrániť